EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı

Akıllı Kepenk Kartı nedir?

Akıllı kepenk kontrol kartı; kepenklerinizi WiFi bağlantısı ile dilediğiniz yerden kontrol edebileceğiniz bir karttır.

EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı

EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı halihazırda kullandığınız Otomatik Kepenk Alıcı Kartına entegre edilir. Bu sayede mevcutta bulunan kumandalarınızla ve aynı zamanda EASmart mobil uygulamasıyla kepenklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Akıllı kepenk kartı mevcuttaki sisteminizin çalışmasına engel olmaz. Paralel çalışma prensibiyle mobil uygulamadan komut aldığında kepenklerinizi açar ya da kapatır.

EASmart Akıllı Kepenk Kartı Özellikleri:

EASmart uygulamasını kullanarak internet üzerinden akıllı kepenklerinizi açıp kapatabilirsiniz.

Yetki verme özelliği sayesinde yetki verdiğiniz kullanıcılar da kepenkinizi kontrol edebilir. Dilediğinizde yetkisini kaldırabilirsiniz.

Cihaza gelen tüm komutların kayıtları tutulur ve cihaz üzerinde yapılan hareketleri görebilirsiniz. Örneğin; kepenk X tarihinde Y kullanıcısı tarafından açıldı/kapatıldı vb.

EASmart Akıllı Kepenk Kartı nasıl bağlanır?

Standart otomatik kepenk alıcı kartı bağlantısı aşağıdaki gibidir. Motordan çıkan Siyah, Kahverengi ve Mavi renkteki kablolar Otomatik Kepenk Alıcı Kartına bağlanır. Bu kartı enerji ile beslemek için 220V ve Nötr kabloları da bağlanır.

Standart otomatik kepenk alıcı kartı bağlantısı

EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı mevcuttaki sistemi bozmadan paralel bir şekilde Otomatik Kepenk Alıcı Kartına ve Motora bağlanır.

Akıllı Kepenk Kontrol Kartını bağlamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. 220V ve Nötr bağlantılarını Otomatik Kepenk Alıcı Kartından söküp EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartının üzerindeki 220V Giriş yazan (en sağdaki kutu) iki klemense bağlayın.
  2. EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartının üzerindeki 220V Çıkış yazan (ortadaki kutu) iki klemensten kablo ile Otomatik Kepenk Alıcı Kartına bağlayın.
  3. EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartının üzerindeki Motor Çıkış yazan (en soldaki) iki klemensi Motorun Siyah ve Kahverengi kablolarına bağlayın.

Not 1: Motorun Siyah, Kahverengi ve Mavi kablolarını Otomatik Kepenk Alıcı Kartından sökmeyiniz. Sadece 220V ve Nötr kabloları sökülür ve Otomatik Kepenk Alıcı Kartı; EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartından beslenir.

Not 2: Motorun Mavi kablosunu EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartına bağlamak zorunda değilsiniz.

Bağlantı şeması aşağıdaki gibidir.

standart otomatik kepenk alıcı kartına easmart akıllı kepenk kartı bağlantısı

Leave a Reply

Your email address will not be published.