EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Merhaba, bu gönderimizde EASmart Akıllı Kepenk Kartını mevcuttaki kumanda kartınıza nasıl bağlayacağınızı tarif edeceğiz.

WiFi Akıllı Kepenk Kartı bağlantısı nasıl yapılır?

Videodaki adımları takip ederek bağlantıyı tamamlayabilirsiniz. Ek olarak videoda geçen bağlantı resimleri aşağıda listelenmiştir. Adım adım takip ederek WiFi kartınızı kumanda kartınıza kolaylıkla bağlayabilirsiniz.

EASmart kepenk bağlantısı adım 1
1. Adımda ilk olarak Otomatik Kepenk Alıcı Kartı (Kumanda Alıcı Kartı)’ndaki tüm kabloları söküyoruz. Ardından L ve N bağlantılarını EASmart üzerindeki Giriş yazan L1 ve Mp klemenslerine bağlıyoruz. Bu sayede EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartımıza güç girişini bağlamış olduk.
EASmart kepenk bağlantısı adım 2
2. Adımda Kumanda Alıcı Kartına güç girişini EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı üzerinden yapacağız. EASmart üzerindeki RF Kartı Çıkış yazan L1 ve Mp klemenslerinden; Kumanda Kartının L ve N klemenslerini kablo ile bağlayıp, Kumanda Alıcı Kartının güç girişini yapıyoruz.
EASmart kepenk bağlantısı adım 3
3. Adımda EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartımızın Kumanda Alıcı Kartı ile beraber çalışabilmesi için Motorun Kahverengi kablosunu hem EASmart üzerindeki Kahverengi klemense hem de Kumanda Alıcı Kartının Aşağı Ok gösteren klemensine bağlıyoruz.
EASmart kepenk bağlantısı adım 4
4. Adımda bir önceki adıma benzer durumu Siyah kablo için yapıyoruz. Motorun Siyah kablosunu hem EASmart üzerindeki Siyah klemense hem de Kumanda Kartının Yukarı Ok gösteren klemensine bağlıyoruz.
EASmart kepenk bağlantısı adım 5
5. Adımda da son olarak Motorun Nötr (Mavi) kablosunu Kumanda Kartının N klemensine bağlıyoruz.

Bu adımları takip ederek bağlantıyı tamamladıktan sonra EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı aktif olsun veya olmasın Kumanda Alıcı Kartınız çalışmaya devam edecektir. EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartını kullanmak için EASmart Mobil Uygulamasıindirip üye girişi yaptıktan sonra videodaki gibi bağlantıyı tamamlayabilirsiniz.

Not: Yukarıdaki video da en başta hiç sökmediğimiz için 5. adımda yapılan motorun Nötr kablosunu Kumanda Alıcı Kartının N klemensine bağlama işlemi yapılmamıştır.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için EASMART AKILLI KEPENK KONTROL KARTI gönderimizi inceleyebilirsiniz.

One Reply to “EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı Bağlantısı Nasıl Yapılır?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *